niedziela, 27 maja 2012

Czemu ty mnie kurwa nie kochasz.?

Zaczyna się.. Kolejny tydzień. Znoszenie jego wzroku... Próba skupienia się na lekcjach. Udawanie że jest okej. Sztuczny uśmiech. Boli.... Zamiast mniej coraz bardziej. Już mam dość mówienia wszystkim jak to mi  źle, niedobrze, jaka jestem nieszczęśliwa.?! Wolę udawać że jest dobrze mimo że tak nie jest. Niedługo wakacje. Może wtedy uda mi się zapomnieć. Odzwyczaić... 

Dotykam miejsc w których Cię widziałam.
Przypominam sobie każde spotkanie.
Analizuję każdy gest.
Cierpię po raz kolejny.
Zastanawiam się co zrobiłam źle.?!
Przez to wszystko straciłam przyjaciela.
I nie zyskałam miłości.!


Potrzebuję go... Macie sposób na zapomnienie o JEGO osobie.?
A jutro znów szkoła. Lekcje, sprawdziany, kartkówki. Mam dość... Może na wagary.? Kurwa i nawet nie mogę skupić się na skleceniu kilku słów. Ciągle myślę o NIM. Ciągle ON ON ON. Gdzie nie spojrzę wszystko mi się kojarzy z jego osobą (wtf.?!) nie podoba mi się to. Najchętniej zagrzebałabym się w pościeli i nie wychodziła. Wiem że wam zanudzam. Ale muszę gdzieś się wyżalić a nie będę znów dziewczynom o jednym i tym samym pieprzyć.! 
Mogę się rzucić z mostu.? Przynajmniej już bym nie myślała o NIM tylko o tym jak bolą połamane kości. Może by mnie odwiedził.?!
Kurwa miał ze mną gadać.! Dzwonić.!! Proszę zróbcie coś.! Cokolwiek.! Gdyby tak łatwo szło zapominanie jak zapamiętywanie.! 
FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK 
Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.!Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.!Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! Przestań o nim myśleć Nie będę już o nim myśleć.! 

Nawet te zdania co tu piszę są bez sensu i jak tu się skupić na nauce.?!
Chciałabym być dla niego tą jedyną, wyjątkową.

Wybacz, nie umiem już kochać, nikogo.1 komentarz:

  1. z jednej strony cieszę się, że nie jestem sama, bo mam tak samo.. a z drugiej, wiem jak to boli...

    OdpowiedzUsuń